• Nahlasovanie záujmu o Ag samotesty

Vážení rodičia,

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR sa pripravuje na nasledujúci školský rok 2022/2023 a zároveň na bezpečný návrat žiakov do škôl v súvislosti s ochorením COVID-19.

Z tohto dôvodu škola zisťuje  záujem rodičov o antigénové samotesty na domáce použitie pre žiakov našej školy, ktoré budú určené na použitie pred prvým nástupom do školy v školskom roku 2022/2023 a podľa potreby v prípade opätovného výskytu COVID-19 v škole.

Rodičia dostanú antigénové samotesty ešte pred letnými prázdninami.

Vopred zdôrazňujeme, že rodičia, ktorí požiadajú o antigénové samotesty, budú povinní v prípade zvýšeného výskytu COVID-19 testy používať a nahlasovať každé vykonanie antigénového samotestu podľa inštrukcií MŠVVaŠ SR.

Záujem o antigénové samotesty je potrebné nahlásiť škole prostredníctvom rodičovského konta na EduPage školy alebo osobne podpísaním dokladu v škole do piatka 3.6.2022 do 12:00 hod.

• Deň mlieka

• Naša škola sa zúčastňuje na "Školskom programe" Európskej únie s finančnou podporou Európskej únie. Firma Lunys s.r.o. nám vrámci tohto programu darovala propagačné predmety.

• Riaditeľské voľno Testovanie 5-2022

• Vážení rodičia,

oznamujem Vám, že na deň 18.05.2022 (streda) z dôvodu nerušeného priebehu Testovania 5-2022 bolo rozhodnutím riaditeľky Základnej školy Pavla Emanuela Dobšinského, Slavošovce 125 udelené žiakom ročníkov 6. – 9. voľno podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení neskorších zákonov v znení neskorších  predpisov .

Vyučovanie bude pokračovať podľa  platného rozvrhu hodín od 19.05.2022.

• -

• Milé mamičky, nech vám tento deň prinesie toľko šťastia a radosti, koľko lásky vy rozdávate svojim najbližším po celý čas!