Útvar riaditeľa

Organizuje a zabezpečuje výkon riadiacej, rozhodovacej, kontrolnej, právnej, personálnej a hospodárskej činnosti. Riaditeľ ako štatutárny orgán školy koná v jej mene vo všetkých záležitostiach. Rozhoduje vždy samostatne, pokiaľ jeho rozhodnutie nie je podmienené schválením rady školy.

Zástupca riaditeľa je vedúci pedagogického útvaru. Jeho kompetencie a právomoci sú podrobne rozpracované v organizačnom poriadku školy.

Pedagogický útvar

K pedagogickému útvaru patria zástupcovia riaditeľa školy, vedúci metodických združení, vedúci predmetových komisií, výchovný poradca, kariérový poradca, špeciálny pedagóg, vychovávatelia, pedagogickí asistenti, zdravotní asistenti a pod. ich kompetencie a právomoci sú podrobne rozpracované v organizačnom poriadku školy.

Ekonomicko – hospodársky útvar - patrí sem ekonomický úsek, prevádzkový úsek. Ich rozsah pôsobnosti je podrobne rozpracovaný v organizačnom poriadku školy.

Útvar školského stravovania – rozsah pôsobnosti je podrobne rozpracovaný v organizačnom poriadku školy.